Już wkrótce rusza projekt „Zdolna Wielkopolska”

Towarzystwo Samorządowe z Konina rusza z kolejnym projektem. Tym razem jest to projekt "Zdolna Wielkopolska", którego celem jest upowszechnianie, promocja oraz rozwój działań i wydarzeń wspomagających amatorski i ludowy ruch artystyczny województwa wielkopolskiego. Projekt finansowany jest przez Wielkopolski Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

W ramach projektu w maju br. utworzona zostanie witryna pod nazwą www.zdolnawielkopolska.pl oraz powstanie fanpage na Facebook?u. Uruchomienie portalu informacyjno-promocyjnego będzie stanowiło pierwszą tego typu ofertę dla mieszkańców Wielkopolski (w tym artystów, działaczy i animatorów kultury). Witryna współdziałająca z serwisem społecznościowym (Facebook) będzie swoistym kompendium wiedzy na temat twórczości artystów ludowych oraz artystów amatorów działających w małych społecznościach lokalnych, a także platformą prezentującą różnorodność wydarzeń w Wielkopolsce.

Do współpracy zapraszamy wszystkie instytucje, organizacje pozarządowe i jednostki działające na rzecz kultury z wielkopolskich miast, powiatów i gmin. Informacje można przekazywać droga internetową: o.zaryn@zdolnawielkopolska,pl. Telefonicznie wskazówek udzielają osoby kierujące projektem: Olga Żaryn ? 605 855 854 oraz Grażyna Sędzia ? 797 901 112 lub drogą elektroniczną: biuro@ts.konin.pl.

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00