Dni Seniora – spotkanie z emerytowanymi pracownikami

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizował w dniu 30 października szkolne obchody Dnia Seniora, na które zaproszono emerytowanych pracowników placówki.

Przybyłych gości powitał dyrektor Piotr Mosiek podkreślając kultywowanie przez szkołę jej bogatej historii oraz tradycji. Następnie odbyła się część artystyczna, w której swoje talenty wokalne zaprezentowały uczennice Eliza Giwojno i Wiktoria Wojtyczka z klasy I TŻ. Nie zabrakło przysmaków przygotowanych przez uczniów klas technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Pani Cecylia Bohdziewicz - emerytowana nauczycielka języka polskiego odczytała przygotowany na tę okolicznościowy wiersz. Seniorzy obejrzeli także Izbę Tradycji, w której znajdują się zdjęcia i pamiątki minionych lat. Spotkanie przepełnione było niezwykłymi emocjami oraz silnym wzruszeniem emerytowanych pracowników rawickiego ZSZ.

Warto podkreślić, że organizacja wydarzenia została wsparta przez Radę Rodziców.
Zainicjowane w tym roku szkolne obchody Dnia Seniora na stałe wejdą już do tradycji placówki, o co też gorąco apelowali licznie zgromadzeni Seniorzy.

Nad całością czuwali nauczyciele: Monika Świtała, Renata Balcerek, Robert Korczak.

Fot. Archiwum szkolne

DSC 0378
DSC 0393

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00