26 edycja regionalnego konkursu plastycznego „Mój świat moje marzenia” za nami

XXVI Regionalny Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "MÓJ ŚWIAT, MOJE MARZENIA" - RAWICZ 2019 to wydarzenie, kiedy nagrodzony zostaje talent, wyobraźnia i uczucia uczestników. Niektórzy tylko poprzez sztukę mogą wyrażać swoje myśli i emocje, dlatego za pomocą wystawy Organizatorzy zaprosili do świata marzeń, tak pięknie wyrażonych w twórczości starszych i młodszych artystów, na początku stycznia br. do Muzeum Ziemi Rawickiej. Tam na Sali Portretowej wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uroczyście wręczono nagrody, a później można było obejrzeć prace uczestników.

Skład tegoroczne JURY: Profesor Nadzwyczajny Jacek Jarczewski Kierownik Malarstwa Architektonicznego i Multimediów - Wrocław, Dyrektor Muzeum Ziemi Rawickiej Adriana Miara, Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rawiczu Kamila Wiśniewska, Prezes Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Rawiczu Renata Błaszczyszyn, Radna Powiatu Rawickiego Grażyna Kośmider, Dyrektor Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Rawiczu Marta Rzepecka, Wicedyrektor Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Rawiczu Małgorzata Zawadzińska - Kowalczuk.

Komisja konkursowa uwzględniając walory artystyczne, inwencję twórczą oraz stopień  niepełnosprawności autorów w poszczególnych grupach wiekowych, postanowiła  przyznać następujące nagrody:

NAGRODA DYREKTORA MUZEUM ZIEMI RAWICKIEJ - Grzegorz Iwanowicz (lat 16) - Zespół Szkół w Górznie,

NAGRODA KIEROWNIKA KATEDRY MALARSTWA ARCHITEKTONICZNEGO I  MULTIMEDIÓW WE WROCŁAWIU - Hubert Gościański (lat 19) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu,

NAGRODA DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II RAWICZU: Krystian Kornel (lat 7) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu, Maja Koladyńska (lat 6) - Przedszkole "Kolorowy Wiatraczek" w Rydzynie oraz  Mikołaj Haremski (lat 17) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu - za całokształt twórczości,

NAGRODA WICEDYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ IM.JANA PAWŁA II W  RAWICZU - Ola Stachowiak (lat 19) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu,

NAGRODA PREZESA STOWARZYSZENIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH   

- Iga Kaczmarek (lat 9) - Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu, Wiktoria Tyczyńska (lat 10) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Konarach oraz Zofia Stefaniak (lat 10) - Zespół Szkół w Dłoni - Szkoła Podstawowa,

NAGRODA DYREKTORA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W RAWICZU - Karolina Neumann (lat 21) - Zespół Szkół Specjalnych w Górznie,

NAGRODA RADNEJ POWIATU RAWICKIEGO: Amelia Banaszkiewicz (lat 8) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Masłowie, Tomasz Lorenc (lat 11) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Masłowie oraz Ola Stachowiak (lat 19) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu.

WYRÓŻNIENIA:

KATEGORIA WIEKOWA 3-6 LAT:

Kaja Maciejak (lat 6) - Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu,

Zofia Murawska (lat 6) - Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu,

Tamara Maruwka (lat 6) - Przedszkole nr 6 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Rawiczu,

Adam Żurawski (lat 6) - Przedszkole nr 6 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Rawiczu,

Rita Miętkowska (lat 4) - Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu,

Zuzanna Feledyn (lat 6) - Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu,

Wojciech Jakubowski (lat 6) - Przedszkole "Kolorowy Wiatraczek" w Rydzynie.

KATEGORIA WIEKOWA 7-9 LAT:

Jagoda Jasińska (lat 7) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zielonej Wsi,

Antoni Kwinecki (lat 7) - Szkoła Podstawowa nr 6 w Sierakowie,

Patryk Biedrowski (lat 8) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Masłowie,

Łukasz Pernak (lat 8) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zielonej Wsi,

Jan Kwieciński (lat 7) - Szkoła Podstawowa nr 6 w Sierakowie,

Tymoteusz Bartkowiak (lat 9) - Szkoła Podstawowa nr 6 w Sierakowie.

KATEGORIA WIEKOWA 10-12 LAT:

Lena Polowczyk (lat 11) - Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu,

Roksana Sowińska (lat 11) - Zespół Szkół Specjalnych  w Brzeziu,

Bartosz Kosobucki (lat 11) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Masłowie,

Małgorzata Płaczek (lat 11) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Masłowie,

Maria Lorek (lat 12) - Szkoła Podstawowa w Sarnowie,

Lena Roszak (lat 10) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu,

Tobiasz Michalski (lat 11) - Zespół Szkolno - Przedszkolny Masłowie.

KATEGORIA WIEKOWA 13-15 LAT:

Wiktoria Drozdowska (lat 14) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu,

Szymon Radoła (lat 14) - Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu,

Iga Paraszczyn (lat 14) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zielonej Wsi,

Kamila Grzybkowska (lat 13) - Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu,

Aleksandra Skotarek (lat 14) - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zielonej Wsi,

Aleksandra Maćkowiak (lat 13) - Szkoła Podstawowa w Bojanowie,

Weronika Cłapka (lat 15) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu. 

KATEGORIA WIEKOWA 16 LAT I WIĘCEJ:

Mateusz Becela (lat 38) - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Miejskiej Górce,

Paweł Andrzejewski (lat 16) - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu,

Piotr Rzepecki (lat 37) - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Miejskiej Górce,

Norbert Krzyżaniak (lat 16) - Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu,

Ryszard Marciniak (lat 62) - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Miejskiej Górce.

Fot. przesłane przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu

Marzena 8
Marzenia 2
Marzenia 3
Marzenia 4
Marzenia 5
Marzenia 6
Marzenia 7
Marzenia 9
Marzenia 10
Marzenia 11
Marzenia 12
Marzenia 13
Marzenia 14
Marzenia 15
Marzenia 16
Marzenia 17
Marzenia 18
Marzenia 19
Marzenia 20
Marzenia 22
Marzenia 23
Marzenia 81
Marzenina 21

Tagi: , , , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00