Dialog Obywatelski „Silne regiony, silna Europa”

Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Wolfgang Münch,  Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Polski, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej,  Komisja Europejska, zapraszają do udziału w dialogu obywatelskim na temat kształtowania przyszłości Unii Europejskiej, w tym polityki spójności, pn. „Silne regiony, silna Europa”.

W dialogu wezmą udział eksperci – Posłanka do Parlamentu Europejskiego, dr Agnieszka Kozłowska – Rajewicz oraz prof. dr hab. Jacek Szlachta, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Będziemy rozmawiać o dotychczasowych doświadczeniach we wdrażaniu Funduszy Europejskich w Wielkopolsce począwszy od 2004 roku. Wspólnie zastanowimy się przede wszystkim nad przyszłością Europy, kierunkami zmian po 2020 r. oraz priorytetami negocjacyjnymi w kolejnym rozdaniu budżetowym UE.

Dialog odbędzie się 8 października w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Sesyjna, godz. 11.00.

Zapraszamy przedstawicieli samorządów, środowisk naukowych, przedsiębiorców, beneficjentów Funduszy Europejskich, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców województwa i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się aktywnie włączyć w dyskusję na temat przyszłości Europy i przedstawić swoją opinię w tej sprawie.

Współorganizatorem dialogu jest Komisja Europejska.

Rejestracja online: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/dialog-obywatelski-silne-regiony-silna-europa

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego.