IV edycja Konkursu Plastyczno – Rysunkowego „Piękno naszej przyrody”

18 stycznia br. nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie IV Konkursu Plastyczno - Rysunkowego "Piękno naszej przyrody". Konkurs organizowany przez Koło Łowieckie Nr 14 "Wielki Bór" z Rawicza,  przeznaczony był dla uczniów Szkoły Podstawowej w Dubinie. Tak jak w poprzednich latach, honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Rawicki Adam Sperzyński.

Celem konkursu było m.in. rozwijanie wśród uczniów miłości do otaczającego świata, kształtowanie wzajemnych stosunków człowieka i przyrody, promowanie wypoczynku na łonie natury jak i sławienie piękna i bogactwa przyrody, a szczególnie terenów zielonych gminy Jutrosin.

Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestników pracy, wykonanej dowolną techniką, której tematem przewodnim była przyroda i jej piękno.

W tym roku do Koła Łowieckiego napłynęło 15 prac. Każda praca wykonana przez dzieci zasługiwała na uznanie. Komisja konkursowa przyznała:

  1. Bartosz Bieńkowski, klasa 4b
  2. Dorian Krawczyk, klasa 4a
  3. Eunika Pernak, kl. 7

Wyróżnienie - Eryk Krawczyk - kl. 1

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową, a laureaci oprócz dyplomu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu. W dniu rozstrzygnięcia konkursu lekcję dla dzieci z oddziału szkolnego w Domaradzicach o psach myśliwskich poprowadził koordynator konkursu - Jakub Moryson.

Fot. Jakub Moryson

Konkurs1
Konkurs2
Konkurs3
Konkurs4

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00