Koniugacja w Liceum

Ruch Artystyczny Koniugacja gościł w murach I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Tym razem koncert odbył się w tzw. małej sali sportowej, tak jak w poprzednich latach, skierowany był do uczniów klas pierwszych. Jego cel to podtrzymanie tradycji i zachęcenie licealistów do aktywnej działalności w grupie.

Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze, było okazją do wspomnień członków zespołu z czasów licealnych i odbycia podróży w czasie, co nadało mu charakter retrospektywny. Utwory przeplatane były anegdotami ze spotkań  Koniugacji zarówno w szkole jak i w środowisku lokalnym, konkursów i innych wydarzeń, zebrani uczniowie żywo na nie reagowali.

Podczas koncertu wykonano te najstarsze utwory  oraz te z najnowszego repertuaru zespołu. Warto dodać, że ze swym podopiecznym, dziś już dorosłym, znamienitym i zacnym ludziom, towarzyszył Marian Przybył, założyciel i opiekun zespołu oraz wieloletni nauczyciel języka polskiego i wychowawca w liceum.

Koncert, bez wątpienia, okazał się wyśmienitą strawą dla ducha, bardzo podobał się pierwszoklasistom, którzy nagrodzili artystów gromkimi brawami. Artyści ci  bowiem pokazali, że śpiew i gra na instrumentach, to ich ogromna pasja. W podziękowaniu członkowie Koniugacji otrzymali kolorowe parasolki z logo szkoły.

Fot. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

1lorawicz Koniugacja  (1)
1lorawicz Koniugacja  (2)
1lorawicz Koniugacja  (3)
1lorawicz Koniugacja  (4)
1lorawicz Koniugacja  (5)

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00