Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara

Informujemy, że ogłoszony został Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2018. Oferty na działania lokalne można składać do 1 sierpnia br. Konkurs kierowany jest do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych oraz organizacji pozarządowych pełniących rolę patronów. Szansę na dofinansowanie będą miały  inicjatywy edukacyjne, kulturalne, ekologiczne i sportowe. Dodatkowo młode organizacje pozarządowe, działające nie dłużej niż 30 miesięcy, których przychód za poprzedni rok obrotowy nie przekracza 25 tys. zł mogą składać projekty z elementami rozwoju swoich działań.

Maksymalna wartość mikrodotacji to 5000 zł. Można ją przeznaczyć na wszelkie niezbędne i uzasadnione wydatki. Wymagane jest 10% wkładu własnego. Inicjatywy w ramach Konkursu mogą być realizowane w okresie od 1 września do 10 grudnia 2018 roku. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie, będzie miał szansę skonsultować pomysł z doradcą. Regulamin konkursu oraz kontakty do doradców dostępne są na stronie www.pisop.org.pl/fio. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Tagi: ,