Konkurs Mikrodotacji

Działacie aktywnie w swojej miejscowości? Macie pomysły na lokalne produkty i wydarzenia? Chcecie wypromować Waszą miejscowość i utworzyć Wieś Tematyczną albo rozwinąć już istniejącą? 

Jeśli tak, to zapraszamy do aplikowania o środki w ramach Konkursu Mikrodotacji Wsie Tematyczne Wielkopolskiej Wiary na terenie subregionu leszczyńskiego! W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe z powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego i miasta Leszna, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego, wolsztyńskiego oraz gminy Żerków. Środki można pozyskać na utworzenie lub wsparcie już istniejących Wsi Tematycznych, w tym m.in. na szkolenia dla mieszkańców wsi, czy też promocję wsi tematycznej poprzez opracowanie koncepcji promocji, w tym strony internetowej, ulotek, tablic informacyjnych, gadżetów, itp.

Wnioskowana kwota mikrodotacji może wynieść max. do 5 000,00 zł. Nabór wniosków potrwa do 11 czerwca 2018 roku do godz. 15.00. Oferty należy składać tylko elektronicznie na adres mikrodotacje@pisop.org.pl. Dodatkowych informacji na temat Konkursu od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-15:00, udzielają:

Joanna Piechocka: joanna.piechocka@pisop.org.pl, tel. 534 205 699,

Mikołaj Kostaniak: mikołaj.kostaniak@pisop.org.pl, tel. 534 202 744.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://ekonomiaspoleczna.pisop.pl/ogloszenie-konkursowe-wsie-tematyczne-wielkopolskiej-wiary-na-terenie-subregionu-leszczynskiego/

Konkurs Mikrodotacji Wsie Tematyczne Wielkopolskiej Wiary na terenie subregionu leszczyńskiego organizowany jest w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tagi:

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00