Nagroda im. Jana Rodowicza „Anody”

Muzeum Powstania Warszawskiego ogłosiło po raz siódmy edycję Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”, skierowaną do osób zaangażowanych społecznie, altruistów, współczesnych bohaterów. Chodzi o popularyzację idei zaangażowania społecznego, przybliżenie postaci patrona Nagrody – Jana Rodowicza „Anody”, Powstańca Warszawskiego oraz idei i celów samej Nagrody.

Jeśli na terenie powiatu jest osoba, która uratowała ludzkie życie i udzieliła pomocy (ofiarom wypadku drogowego, pożaru, utraty orientacji w terenie) prosimy o zgłoszenie jej do kategorii WYJĄTKOWY CZYN.

Informacje o nagrodzie znajdują  się na stronie internetowej:  https://www.1944.pl/artykul/zglos-swojego-kandydata-do-nagrody-im.-jana-ro,4727.html. Tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Warto uhonorować współczesnych bohaterów i tym samym symbolicznie docenić ich trud i codzienne zaangażowanie.

Nagroda_Anody_REGULAMIN_VII edycja

Formularz zgłoszeniowy_2017_2018