Plebiscyt „As Odpowiedzialnego Biznesu”

Stowarzyszenie Centrum PISOP w Lesznie, przy współpracy z partnerami, ROPS w Poznaniu, WIPH, GS1 oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, kolejny raz organizuje Plebiscyt "As Odpowiedzialnego Biznesu".
Plebiscyt ma na celu wypromowanie społecznie odpowiedzialnych praktyk stosowanych przez wielkopolskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, iż w regionie znajdują się firmy, którym działalność społeczna jest bliska, a ich działania wpisują się w społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR).

Do udziału w Plebiscycie zaproszone są zarówno duże firmy, jak i te mniejsze, działające wyłącznie lokalnie. Wyróżnienia będą przyznawane w kategoriach:

  • Uczciwe praktyki rynkowe,
  • Stosunki pracy,
  • Ochrona środowiska naturalnego,
  • Zaangażowanie społeczne.

Wyboru zwycięskich inicjatyw dokona kapituła złożona z przedstawicieli wszystkich trzech sektorów, w tym autorytetów w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. Przyznana zostanie także nagroda internautów w głosowaniu na portalu społecznościowym (www.facebook.com/centrumpisop). 

Nagrodami w Plebiscycie jest szeroka promocja wyróżnionych inicjatyw w prasie, radiu i telewizji, a także na portalu asbiznesu.pl.  Nagrody wręczane będą podczas uroczystej Gali organizowanej na początku czerwca w Poznaniu.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia 2018 r. pod adresem mailowym asbiznesu@pisop.org.pl. Szczegółowych informacji udziela Mateusz Gzyl pod nr telefonu 65 520 78 86 lub e-mailem mateusz.gzyl@pisop.org.pl.

Organizatorem Plebiscytu jest Stowarzyszenie Centrum PISOP wraz z partnerami: Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu, Wielkopolską Izbą Przemysłowo - Handlową, GS1 oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu.

Szczegóły dotyczące konkursu (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie www.asbiznesu.pl.

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00