komisja

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego

Opublikowano 27 września 2023, 10:51

W dniu 26 września br. w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego. Posiedzeniu Komisji przewodniczył Adam Sperzyński Starosta Rawicki pełniący również funkcję przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Podczas posiedzenia przedstawiona została przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu ocena stanu szlaków komunikacyjnych do szkół oraz informacja o stanie bezpieczeństwa na drogach na terenie powiatu Rawickiego, którą przedstawił kierownik Powiatowego Zarządu Dróg. Również podsumowano kwestię zapewnienia bezpieczeństwa nad wodą i w miejscach wypoczynku podczas minionego sezonu letniego.

Posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku odbywają się cyklicznie, według zatwierdzonego Planu pracy na 2023 rok.