Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego

W połowie września br. w siedzibie Zakładu Karnego w Rawiczu zorganizowano posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego pod przewodnictwem Starosty Rawickiego Adama Sperzyńskiego.

Podczas posiedzenia wręczono powołanie do pracy w Komisji st. kpt. Piotrowi Kucharskiemu mianowanemu na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu oraz podziękowanie byłemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Rawiczu insp. Krzysztofowi Nowakowi za kilkuletnią pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w Powiecie Rawickim.

Komisja zapoznała się z oceną stanu szlaków komunikacyjnych do szkół oraz informacją o stanie bezpieczeństwa na drogach na terenie Powiatu Rawickiego przygotowaną przez Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, a także oceną stanu dróg powiatowych opracowaną przez Powiatowy Zarząd Dróg w Rawiczu. Podsumowano również sezon letni pod kątem bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego nad wodą i w miejscach wypoczynku oraz wysłuchano informacji od Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rawiczu o możliwości wystąpienia choroby ASF (afrykańskiego pomoru świń). Natomiast Starosta Rawicki omówił działania Powiatu Rawickiego w zakresie inwestycji drogowych i budowy ścieżek pieszo – rowerowych we współpracy z władzami gmin Powiatu Rawickiego.

Fot. Starostwo Powiatowe w Rawiczu

1
2
3
4
5
6
7
8

 

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00