Powiatowy Zlot Krajoznawczy – Jutrosin

W tym roku szkolnym Zlot Krajoznawczy miał ponownie szczególny charakter – turyści Powiatu Rawickiego przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie pod tegorocznym hasłem „Wędruj z nami ojczystymi szlakami”.

Do akcji zostali zaproszeni wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy, by wspólnie pokazać, że turystyka jest dla wszystkich i wspaniale łączy pokolenia na turystycznych ścieżkach. Punktualnie  w całym kraju 24 września o godz. 10.00  turyści wyruszyli na różne szlaki ? nizinne, górskie, piesze, kajakowe, konne i rowerowe.

Jak co roku grupa cyklistów ze Szkolnego Koła Turystycznego „Szprycha” działającego przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wraz z opiekunami ruszyli do Jutrosina.

Trasa rajdu rowerowego wiodła  przez Miejską Górkę,  Konary,  a także Dubin i Pakosław. Po zakończeniu zlotu, na jutrosińskim stadionie sportowym „Orli”, uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe plakietki oraz certyfikaty udziału w międzypokoleniowej sztafecie turystycznej.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

1
2
3

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00