Projekt „CZAS ZAWODOWCÓW BIS – ZAWODOWA WIELKOPOLSKA” – płatne staże dla uczniów!

Projekt "Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska" jest uruchomiony w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+ i będzie realizowany do końca 2022 roku przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Politechnikę Poznańską przy współpracy z zainteresowanymi samorządami, pracodawcami i szkołami kształcącymi zawodowo z terenu województwa wielkopolskiego.

W Zespole Szkół Zawodowych im. S. Bobrowskiego w Rawiczu zorganizowano spotkanie z uczniami zainteresowanymi udziałem w stażach, podczas którego omówiono szczegóły organizacyjne dotyczące udziału młodzieży w stażach oraz korzyści wynikające z udziału w tej formie adaptacji zawodowej.

Rawicki Zespół Szkół Zawodowych od kilku już lat owocnie współpracuje z poznańską Politechniką organizując zarówno płatne staże dla uczniów, jak również udział w specjalistycznych zajęciach laboratoryjnych na uczelni, co znajduje swoje odzwierciedlenie w bardzo wysokich wynikach egzaminów zawodowych osiąganych corocznie przez szkołę.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00