Promocja obiektów sportowo-rekreacyjnych w miastach i gminach całej Polski

Klub Sportowa Polska zainicjował ogólnopolską akcję, mającą na celu promocję obiektów sportowo-rekreacyjnych w miastach i gminach całej Polski. Celem akcji jest promocja oraz zaprezentowanie obiektów sportowych, którymi można się pochwalić oraz zachęcić do korzystania z ich oferty w najbliższym sezonie wakacji zimowych i letnich 2019.

Zachęcamy miasta i gminy z całej Polski o przesyłanie informacji promujących ośrodki sportowo-rekreacyjne. Wszystkie ośrodki będą bezpłatnie promowane na stronie www.sportowapolska.eu oraz na profilu facebook/klubsportowapolska.

Zgłaszając obiekt sportowy należy przesłać: od 3 do 8 zdjęć obiektu (w plikach JPG), tekst z opisem obiektu zawierający krótką historię (tj. kiedy obiekt został wybudowany, czy był modernizowany, jakie organizowane są imprezy w trakcie sezonu zimowego i letniego oraz jakie atrakcje czekają na odwiedzających, czy przyjmowane są kluby sportowe itp.). Zamiast zdjęć można dołączyć krótki film (mp3, maks. 3 min), który zostanie zaprezentowany na profilu facebook/klubsportowapolska

Termin nadsyłania informacji - do 14 grudnia 2018 r. 

Zachęcamy również na bieżąco do przesyłania relacji z wydarzeń sportowych oraz przeprowadzonych i planowanych inwestycji sportowych.

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00