Przewodnik Województwo wielkopolskie bez barier – 70 tras turystycznych dla osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie PROGRES starając się wyjść naprzeciw osobom niepełnosprawnym, uwzględniając potrzeby tych osób, wydało kolejną publikację z terenu województwa  wielkopolskiego jako kontynuację Przewodnika z 2015 r.

Zapraszamy na stronę: www.wielkopolska.bezbarier.info.pl. Tam można  pobrać Przewodnik Województwo wielkopolskie bez barier - 70 tras turystycznych dla osób niepełnosprawnych w formie aplikacji na telefon z Androidem  i  mapę wielkopolski w wersji PDF z oznaczonymi trasami. Mapa drukowana i pendrivy z prezentacją zostaną dostarczone do Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poznaniu, Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej  w Poznaniu i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej i tam będą dostępne. Materiały będą także  rozdawane  na targach turystycznych w Polsce.

Projekt realizowany w ramach konkursu: Zadanie publiczne (działalność na rzecz osób niepełnosprawnych), tytuł zadania ( Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego), Nazwa projektu Wydanie wielonarzędziowej wersji przewodnika dla osób niepełnosprawnych  pt. "WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE bez barier  - 70 tras turystycznych dla osób niepełnosprawnych" w tym wersji na Pendreivie, Serwisu WWW, MAPY i APLIAKCJI na telefon ze środków PFRON pozostających  w  dyspozycji Samorządu Województwa  Wielkopolskiego w 2016 r.

Więcej informacji w załączniku: WLKP bez barier informacja

 

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00