SĄ JUŻ WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ?NA ROWERZE ? ZDROWO I BEZPIECZNIE?

Są już wyniki Konkursu Plastycznego „Na rowerze – zdrowo i bezpiecznie”

Początkiem czerwca br., w ramach promocji Projektu pn. ,,Budowa infrastruktury rowerowej jako alternatywny sposób komunikacji w ramach realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na obszarze powiatu rawickiego" ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. "Na rowerze - zdrowo i bezpiecznie".

Konkurs został zakończony, a Jury dokonało oceny prac biorąc pod uwagę: pomysłowość, estetykę wykonania oraz zgodność z tematyką konkursu. Łącznie wpłynęły 84 prace, a oceniano je w trzech kategoriach:

I kategoria - klasy I - III (wpłynęło 36 prac),

II kategoria - klasy IV-VIII (wpłynęły 33 prace),

III kategoria - szkoły ponadpodstawowe (wpłynęło 15 prac).

Laureaci w 3 kategoriach:

Kategoria I

I miejsce:        Nina Świderska, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi 

II miejsce:       Miłosz Jakubowski, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie

III miejsce:     Lena Szlachetka, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie

Kategoria II

I miejsce:        Wojciech Chytrowski, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu

II miejsce:       Mikołaj Bojko, Klasa VIII, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu

III miejsce:     Adrian Włodarczyk, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu

 Kategoria III

I miejsce:        Jakub Staśkiewicz, Klasa I TH, Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

II miejsce:       Zofia Domaniecka, Klasa I TE, Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

III miejsce:     Natalia Hankiewicz, Klasa I TE, Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Wyróżnienia:

  1.  Rozalia Wasilewicz, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  2.  Szymon Włodarczyk, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  3.  Nadia Wróblewska, Klasa ITW, ZSPT CKU w Bojanowie
  4.  Ola Kłaczyńska, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  5.  Hubert Chytrowski, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  6. Wiktoria Kusztelak, Klasa I Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  7. Klaudia Maćkowiak, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  8. Milena Lutowicz, Klasa I, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  9. Michalina Sobańska, Klasa IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  10. Maksymilian Koza, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  11. Korneliusz Stachowiak, Klasa VI, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  12. Maja Sobieraj, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  13. Ewelina Kempa, Klasa IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  14. Emil Durbajło, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  15. Oliwia Małgorzata Serafin, Klasa VI, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  16. Antoni Rurek, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  17. Gabriela Wolna, Klasa VII, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi 
  18. Damian Orzechowski, Klasa II DSP, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu
  19. Natalia Łukowiak, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  20. Joanna Bender, Klasa II DSP, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu
  21. Mateusz Waściński, Klasa IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  22. Marcel Herman, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  23. Ksawery Maćkowiak, Klasa IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  24. Matylda Chwiłkowska, Klasa II, Szkoła Podstawowa w Golinie Wielkiej
  25. Nicola Plewniak, Klasa VI, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  26. Kacper Wojnar, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  27. Zofia Dopierała, Klasa VI, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  28. Lena Krawczyk, Klasa I, Szkoła Podstawowa w Golinie Wielkiej
  29. Bartłomiej Bojko, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  30. Łucja Wisowata, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  31. Julian Grzelczak, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  32. Natasza Domaniecka, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  33. Kacper Walczak, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  34. Zofia Walczak, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  35. Marta Musielak, Klasa VI, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  36. Marcel Kolibabka, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  37. Magdalena Murawka, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  38. Igor Świtała, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  39. Kacper Piwowarski, Klasa V, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  40. Dominika Wolna, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  41. Aleksandra Walkowiak, Klasa VII, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  42. Oskar Chuma, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  43. Kacper Jędryczka, Klasa VII, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  44. Jan Chorała, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  45. Nadia Ciesielska, Klasa IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawiczu
  46. Iga Dworak, Klasa I, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie
  47. Joanna Stefaniak, Klasa III, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawiczu
  48. Błażej Jędryczka, Klasa I, Szkoła Podstawowa w Gościejewicach
  49. Zofia Nowak, Klasa I, Szkoła Podstawowa w Golinie Wielkiej
  50. Patryk Stachowiak, Klasa I DSP, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu
  51. Angelika Murlewska, Klasa III DSP, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Wręczenie nagród nastąpi w późniejszym terminie.

Adrian Włodarczyk Klasa V
Jakub Staśkieiwcz, Klasa ITH
Lena Szlachetka Klasa I
Mikołaj Bojko Klasa VIII
Miłosz Jakubowski Klasa I
Natalia Hankiewicz Klasa ITE
Nina Świderska, Klasa I
Wojciech Chytrowski, Klasa V
Zofia Domaniecka Klasa ITE

Tagi: , , , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00