Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej ds. wyłonienia zespołów uczniowskich – uczestników sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. 

Do projektu zgłosiło się siedem reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych. Ostatecznie w dniu 28 marca br. swoje projekty zaprezentowały dwuosobowe zespoły: Marta Krawczyk i Natalia Jędrkowiak, Jakub Lepczyk i Piotr Turek oraz Kamil Moliński i Aleksander Kubacki reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, przedstawiciele Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie w składzie: Michalina Rajnert i Aleksandra Kasprzak; reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu: Robert Białecki i Łukasz Stasiak oraz Zespołu Szkół w Miejskiej Górce: Nikodem Walkowiak i Beata Szotkiewicz.

Komisja po wysłuchaniu prezentacji wyłoniła zwycięski zespół uczniowski. W nagrodę Marta Krawczyk i Natalia Jędrkowiak uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu uczestniczyć będą w sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

Tagi:

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00