Sportowe święto piłkarskie w ZSZ

W wypełnionej uczniami sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, rozegrano fazę finałową I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięzcą turnieju został zespół Bans Team. Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Pod Napięciem, a trzecie Coco Jambo.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Jamroży (Coco Jambo). W rywalizacji o najlepszego strzelca zwyciężył Michał Gąsiorowski (Coco Jambo), a najlepszym zawodnikiem finału turnieju został Jan Wróblewski (Bans Team).

Wszystkich uczniów i nauczycieli szkoły już dzisiaj zapraszamy na kolejną, drugą edycję Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu, który, mamy nadzieję, na stałe wejdzie do kalendarza imprez naszej szkoły i stanie się jej znakiem rozpoznawalnym, kultywowanym przez kolejne lata funkcjonowania placówki. Mamy też nadzieję, iż będzie on ponadto początkiem zacieśnionej współpracy pomiędzy szkołą a rawickim klubem piłkarskim RAWIA Rawicz, która - co warto przypomnieć - przed wieloma laty owocowała licznymi wzajemnymi sukcesami w futbolowej dziedzinie.

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00