Strzelanie o Łańcuch Herbowy Wiolety i Fabiana Małeckich

We wrześniu Bractwo Kurkowe w Jutrosinie zorganizowało zawody strzeleckie o Łańcuch Herbowy Wiolety i Fabiana Małeckich. Zwycięzcą okazał się Jacek Gilewski z  Bractwa Kurkowego w Poniecu. Drugie miejsce zajął Jakub Boguszyński, też Bractwo Kurkowe w Poniecu, a trzecie Marek Balcerek  z Bractwa Kurkowego w Jutrosinie.

W strzelaniu do tarczy Starosty Powiatu Rawickiego  zwyciężył Ryszard Dudek – Kurkowe Bractwo Strzeleckie Włoszakowice. Drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Smoleńskiemu z Kurkowego Bractwa Strzelcekiego w Jutrosinie, a trzecie Grzegorzowi Samolowi, też z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jutrosinie.

Strzelanie do Tarczy Brackiej ufundowanej przez Grzegorz Samola. W tej konkurencji zwycięzcą okazał się  Krzysztof Smoleński z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jutrosinie.  Na drugim miejscu uplasował się Ryszard Bura Kurkowego Bractwa Strzeleckiego we Włoszakowicach, a na trzecim Tadeusz Dekert  z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śmiglu.

Tarcza Śpiewaka ufundowana przez Mieczysława Balcerka. Tu zwyciężył Jakub Boguszyński  z Bractwa Kurkowego w Poniecu. Drugie miejsce przypadło Ryszardowi Bura – Kurkowe Bractwo Strzeleckie we Włoszakowicach, a trzecie Tadeuszowi Dekert – Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Śmiglu.

Tarcza Firmowa – fundator Fabian Małecki. Zwyciężył Krzysztof Smoleński z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jutrosinie. Drugie miejsce zajął Marek Balcerek – Kurkowe Bractwo Strzeleckie Jutrosin, a trzecie Ryszard Bura – Kurkowe Bractwo Strzeleckie Włoszakowice.

Fot. Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Jutrosinie

Digimax A50 / KENOX Q2
Digimax A50 / KENOX Q2
Digimax A50 / KENOX Q2
Digimax A50 / KENOX Q2
Digimax A50 / KENOX Q2
Digimax A50 / KENOX Q2

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00