Wpisy otagowane jako ‘azbest’

azbest,dotacja,odpady,utylizacja

Z terenu powiatu usunięto ponad 380 ton azbestu

Zakończyła się realizacja przedsięwzięcia pn.: "Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu rawickiego w 2018 r." dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Powiat Rawicki na jego realizację otrzymał dotację w kwocie 150.000,00 zł.

Czytaj dalej

azbest,wniosek

Masz azbest? Złóż wniosek!

Rusza akcja likwidacji azbestu na terenie powiatu rawickiego. Finansowaniu będą podlegały wyłącznie koszty związane z przygotowaniem do transportu, załadunkiem, transportem i przekazaniem odpadów na składowisko posiadające odpowiednie zezwolenie na unieszkodliwianie odpadów azbestowych. 

Czytaj dalej

azbest,ochrona środowiska

Powiat Rawicki uzyskał dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na likwidację azbestu

Powiat Rawicki realizuje przedsięwzięcie pn.: "Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu rawickiego w 2017 r.", polegającego na wykonywaniu usług usuwania i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest. Wykonawcą robót jest firma RENOVO s. c. Krzysztof Łoziński, Piotr Malinowski z Łodzi.

Czytaj dalej

azbest,dotacja,WFOŚiGW

Dotacja dla Powiatu Rawicki na likwidację azbestu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Trwa realizacja przedsięwzięcia pn.: "Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Powiatu Rawickiego w 2016 r.", polegającego na wykonywaniu usług usuwania i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.

Wykonawcą robót jest firma EKO TW Sp. z o. o. z Czermina.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00