Wpisy otagowane jako ‘dziennikarstwo’

dziennikarstwo

UCZYLI SIĘ PODSTAW DZIENNIKARSTWA RADIOWEGO

W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu dr Jakub Jakubowski z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu wygłosił wykład pn. "Lęk jako narzędzie sterowania ludźmi", który dotyczył wpływu ludzkich emocji na odbiór reklam i kampanii społecznościowych.

Czytaj dalej

dziennikarstwo,reklama,umowa,warsztaty,zajęcia

Licealiści uczą się sztuki reklamy

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu z klasy I i II o profilach dziennikarsko - prawnym i humanistycznym uczestniczyli w zajęciach warsztatowych na Wydziale Nauk Politycznych  i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj dalej

dziennikarstwo,film,uczniowie

Poznają język mediów

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, którzy jako przedmiot dodatkowy realizują Elementy prawa i  dziennikarstwa, rozpoczęli  cykl zajęć dotyczących podstaw dziennikarstwa. Biorą  w ten sposób  udział w projekcie  Sylwetki Wielkopolan, który obejmuje 20 godzin dydaktycznych zajęć i jest realizowany przez Fundację Filmowiec z Poznania.

Czytaj dalej

dziennikarstwo,licealiści,warsztaty

Warsztaty dziennikarskie

Dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu zorganizowano wyjazdowe warsztaty dziennikarskie. Udział w nich był możliwy dzięki nawiązaniu współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00