Wpisy otagowane jako ‘film’

film,film dokumentalny,instruktor,obraz,warsztaty medialne

Warsztaty medialne dla młodzieży                                                                                                                            

Po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu umożliwiono uczniom przystąpienie do programu warsztatów medialnych. Ich organizatorem jest  Fundacja "Filmowiec" z Poznania, a współfinansuje je Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Czytaj dalej

film,kamera,operator,warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu przystąpili do programu  "321 - Start" Warsztatów i Festiwalu Twórczości Medialnej Młodzieży. Program przewiduje 16 godzin lekcyjnych wykładów i praktyk z podstaw fotografii, sztuki filmowania oraz form dziennikarskich.

Czytaj dalej

film,młodzież

Spotkanie z filmem anglojęzycznym

W połowie czerwca br. w rawickim Zespole Szkół Zawodowych odbyły się dość nietypowe, ale zarazem wyjątkowe zajęcia z języka angielskiego. W ramach cyklicznych spotkań z filmem anglojęzycznym młodzież obejrzała film w oryginalnej wersji językowej. 

Czytaj dalej

dziennikarstwo,film,uczniowie

Poznają język mediów

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, którzy jako przedmiot dodatkowy realizują Elementy prawa i  dziennikarstwa, rozpoczęli  cykl zajęć dotyczących podstaw dziennikarstwa. Biorą  w ten sposób  udział w projekcie  Sylwetki Wielkopolan, który obejmuje 20 godzin dydaktycznych zajęć i jest realizowany przez Fundację Filmowiec z Poznania.

Czytaj dalej

film,operator filmowy,warsztaty filmowe,zajęcia

Poznają język filmu

Uczniowie uczący się w I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu rozpoczęli cykl zajęć dotyczących historii filmu. W ten sposób biorą udział w projekcie "Sylwetki Wielkopolan", który obejmuje 20 godzin zajęć dydaktycznych. Projekt realizuje Fundacja Filmowiec z Poznania, przy współfinansowaniu  Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Czytaj dalej

film,kino plenerowe,mobilne kino

TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY po raz kolejny w Wielkopolsce!

17 lipca 2016 r. na parkingu przed Ratuszem w Rawiczu po raz kolejny pojawi się najbardziej filmowa Škoda Yeti z mobilnym projektorem na dachu! W Wielkopolsce będzie to już szóste spotkanie z fanami kina plenerowego ramach TRANSATLANYK: Mobilne Kino ŠKODY. O godzinie 22.00 uczestnicy będą mogli zobaczyć urokliwą opowieść o rozpoczynaniu nowego rozdziału w życiu - Genua. Włoskie lato z Colinem Firthem (Mamma Mia!, Jak zostać królem) w roli głównej.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00