Wpisy otagowane jako ‘fundusze’

fundusze

Środa z funduszami

W dniu 7 grudnia br. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie po raz kolejny organizuje spotkanie informacyjne z cyklu Środa z funduszami, którego tematem będą możliwości pozyskania dotacji na edukację z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Czytaj dalej

fundusze,Punkt Informacyjny Funduszy Unijnych

Środa z funduszami

1 czerwca br. zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Środa z funduszami”. Przedstawione zostaną na nim ogólne informacje na temat planowanego wsparcia dla organizacji pozarządowych na edukację, w tym m.in. o Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym 2014+, czy Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Czytaj dalej

fundusze,WRPO 2014+

Środa z funduszami

4 maja br. jednocześnie w ośmiu miejscowościach w regionie tj. Gnieźnie, Jarocinie, Koninie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Ostrowie Wielkopolskim, Pile i Poznaniu odbędą się spotkania wprowadzające do tematyki Funduszy Europejskich.

Czytaj dalej

fundusze,projekt,szpital

Centrum Rehabilitacji

W Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o. trwa budowa Centrum Rehabilitacji. Inwestycja jest prowadzona dzięki wsparciu z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, w ramach projektu pn. ?Centrum Rehabilitacji, tj. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną?.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00