Wpisy otagowane jako ‘konkurs’

energia,energia odnawialna,Fundusze Norweskie,konkurs,MFEOG,OZE

Konkurs

KONKURS! Wygraj aparat fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym związanym z efektywnością energetyczną oraz promocją OZE i wygraj aparat fotograficzny! Do wzięcia udziału w zmaganiach zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu rawickiego. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.

Czytaj dalej

konkurs,logotyp,stowarzyszenie

Konkurs na logo stowarzyszenia

Konkurs na logo Stowarzyszenia Samorządów Południowo-Zachodniej Wielkopolski

Stowarzyszenie Samorządów Południowo-Zachodniej Wielkopolski "Samorząd dla zrównoważonego rozwoju" organizuje konkurs na logo. Stanie się ono częścią oficjalnego systemu identyfikacji wizualnej stowarzyszenia i będzie wykorzystywany do celów promocyjnych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. Nabór prac trwa do 15 czerwca br. 

Szczegóły: Regulamin na logo

Czytaj dalej

konkurs,powstanie,powstanie wielkopolskie

Konkurs - zaproszenie

UWAGA! Startujemy z konkursem

17 stycznia 1920 r. to data szczególna dla mieszkańców Powiatu Rawickiego. Tego dnia nasz region powrócił po latach zaborów do Polski. W tym roku mijają 103 lata od tamtych wydarzeń. Drodzy Mieszkańcy, z tej okazji organizujemy dla Was konkurs.
 
W dniach 17 i 18 stycznia br. na naszym profilu na Facebooku będziemy publikować pytania związane z wybuchem Powstania Wielkopolskiego na ziemi rawickiej - wydarzenia, które zainicjowało walkę o wyzwolenie spod zaboru pruskiego i powrót jej w granice Rzeczypospolitej Polskiej. Dla 3 osób, które jako pierwsze w komentarzu zamieszczą poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe przewidziano nagrodę w postaci flagi Powstania Wielkopolskiego. Można ją będzie odebrać w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego w Rawiczu (pok. 33, III piętro, poniedziałek godz. 08:00-16:00 oraz wtorek-piątek godz. 07:00-15:00).
 
Zachęcamy do wzięcia udziału!

Czytaj dalej

Europa,konkurs,konkurs dla szkół

KOnkurs

Europa z naszej ulicy już po raz piąty

Rok 2022 został przez Komisję Europejską ogłoszony Rokiem Młodzieży, dlatego też już po raz piąty zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie w ramach projektu "Europa z naszej ulicy", w którym nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europosłami. Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Nabór projektów trwa do 27 stycznia 2023.

Czytaj dalej

bezpieczeństwo,kategorie,konkurs,konkurs plastyczny,nagrody,rower,wyniki

SĄ JUŻ WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ?NA ROWERZE ? ZDROWO I BEZPIECZNIE?

Są już wyniki Konkursu Plastycznego „Na rowerze – zdrowo i bezpiecznie”

Początkiem czerwca br., w ramach promocji Projektu pn. ,,Budowa infrastruktury rowerowej jako alternatywny sposób komunikacji w ramach realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na obszarze powiatu rawickiego" ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. "Na rowerze - zdrowo i bezpiecznie".

Czytaj dalej

konkurs,statystyka

Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

OGÓLNOPOLSKI KONKURS STATYSTYCZNY

Ogólnopolski Konkurs Statystyczny jest organizowany przez Centralną Bibliotekę Statystyczną im. Stefana Szulca w Warszawie. Jego celem jest rozwijanie umiejętności i wiedzy młodzieży w zakresie statystyki zdobywanej w szkole na lekcjach m.in. matematyki, geografii, zarządzania informacją i podstaw przedsiębiorczości.

Czytaj dalej

konkurs,tradycja

Konkurs kulinarny

Bitwa regionów

Koła Gospodyń Wiejskich lub stowarzyszenia, których statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych zapraszamy do rywalizacji w VII edycji konkursu pn. "Bitwa Regionów".

Czytaj dalej

konkurs

Uczestniczyli w spotkaniu Młodzieżowej Rady

Konkurs historyczny

"Polska-Węgry - Historia Przyjaźni" to konkurs historyczny, którego celem jest rozwijanie wiedzy historycznej o stosunkach polsko-węgierskich i promowanie postaci zasłużonych dla Polski i Węgier. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

Czytaj dalej

bezpieczeństwo,konkurs,praca

Uczestniczyli w spotkaniu Młodzieżowej Rady

Poznaj swoje prawa w pracy

"Poznaj swoje prawa w pracy" to konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Jego celem jest m.in. popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Czytaj dalej

edukacja,konkurs,ochrona śodowiska,przyroda,świadomość ekologiczna

Konkurs ?Nasz pomysł na ochronę środowiska? VII edycja

VII edycja Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie "Nasz pomysł na ochronę środowiska" VII edycja - Wpływ zanieczyszczeń na środowisko i nasze zdrowie. Celem Konkursu "Nasz pomysł na ochronę środowiska" jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Czytaj dalej

konkurs,nabór,oferta pracy,praca

Oferta pracy - specjalista kadry

Oferta pracy – specjalista w Powiatowym Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu ogłosiło nabór na 2 wolne stanowiska urzędnicze - specjalisty - specjalność kadry.

Wymagane dokumenty należy składać:

  • w zaklejonej kopercie,
  • w siedzibie Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, ul. M. Kopernika 4,  nr 10 (I piętro),
  • w terminie do dnia 06 grudnia 2021 r., do godz. 10:00,
  • z dopiskiem - "Oferta zatrudnienia na stanowisku Specjalista w Powiatowym Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, specjalność kadry"

lub za pośrednictwem poczty na adres: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, ul. M. Kopernika 4, 63-900 Rawicz z ww. dopiskiem.

Więcej informacji pod linkiem: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/wiadomosci/13066/wiadomosc/481283/22112021_r_ogloszenie_na_wolne_stanowisko_urzednicze__specjalist

 

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00