Wpisy otagowane jako ‘praktyki’

praktyki,staż,uczniowie

Przygotowania do praktyk zawodowych w Portugalii

Jeszcze przed wakacjami w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie organizacyjno - informacyjne z rodzicami i uczestnikami wyjazdu na zagraniczne praktyki do Portugalii. Odbędą się one w ramach projektu "Aktywny Europejczyk - kompetentny zawodowiec"  finansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj dalej

certyfikat,praktyki,prom,uczniowie

PRAKTYKA MARZEŃ NA PROMIE SKANIA

Praktykę na promie Skania firmy UNITY LINE można uznać za wyjątkowo udaną. Uczniowie odbywający praktykę zawodową od 20 lutego do 6 marca 2017 roku mieli  okazję poznać pracę na promie "od podszewki".

Czytaj dalej

praktyki,spotkanie,umowa

Już za miesiąc uczniowie wyjadą na zagraniczne praktyki zawodowe

Koordynatorki projektu z ramienia Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizowały spotkanie organizacyjno - informacyjne z rodzicami i uczestnikami wyjazdu na zagraniczne praktyki do Włoch w ramach programu Erasmus+ Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt pod tytułem "Polska edukacja plus europejska praktyka - początkiem kariery zawodowej" finansowany jest w całości ze środków  Unii Europejskiej.

Czytaj dalej

praktyki,szkolnie,uczniowie

Wakacyjne praktyki teleinformatyków

Podczas wakacji dwóch uczniów kształcących się w zawodzie technik teleinformatyk z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło miesięczne praktyki w leszczyńskiej firmie C&C Partners w dziale Rozwiązań Telekomunikacyjnych.

Czytaj dalej

praca,praktyki,staż

WAKACYJNY STAŻ NA PROMIE „WOLIN”

Podczas wakacji, w lipcu, grupa dziewczyn z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu ucząca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odbywała staż na Promie "Wolin", kursującym na trasie Świnoujście- Trelleborg.

Czytaj dalej

praktyki,staż,uczniowie

Uczniowie pojadą na trzymiesięczny staż zawodowy do Niemiec

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie pod koniec roku szkolnego pojadą do Niemiec na trzymiesięczny staż zawodowy zorganizowany przez Towarzystwo Umiejętności Rolniczych w Poznaniu. Instytucje niemieckie współorganizujące projekt: Niemiecki Ośrodek Szkoleniowy dla Techniki Rolniczej ? DEULA w Nienburgu i Dolnosaksońska Izba Rolnicza w Hanowerze.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00