Wpisy otagowane jako ‘rajd rowerowy’

rajd rowerowy,rajd rowerowy na orientację,SKT Szprycha,ZSZ w Rawiczu

„Szprycha” – rajd na orientację

Członkowie Szkolnego Koła Turystycznego "Szprycha" działającego przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizowali rajd rowerowy na orientację. Celem wyjazdu było zastosowanie teorii z mapy w praktyce terenowej. Trasa wynosiła 11 km i wiodła głównie przez lasy.

Czytaj dalej

rajd rowerowy

Rajd rowerowy

Szkolne Koło Turystyczne "Szprycha" działające przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięło udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym z okazji Święta Patrona Szkoły.

Czytaj dalej

rajd rowerowy,trasa rowerowa

Zapraszamy na rajd rowerowy

POWIATOWE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W RAWICZU 9 czerwca br. organizuje Rajd Rowerowy. Zbiórka pod Gimnazjum w Sierakowie o godzinie 09:00. Trasa ok. 25 km (Łaszczyn, Konarzewo, Zakrzewo, Miejska Górka, i zakończenie trasy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Sarnowie). Po zakończeniu rajdu zorganizowany zostanie grill, różne konkursy oraz zabawy na boisku szkolnym.

Czytaj dalej

PTTK,rajd rowerowy,turystyka rowerowa

Zapraszamy do udziału w XVIII Rawickiej Rowerowej Setce 2017

Rawicki Oddział PTTK zaprasza do udziału w dniu 01 lipca br. w XVIII Rawickiej Rowerowej Setce 2017. Organizatorzy czekają na zgłoszenia udziału do dnia 22 czerwca 2017 r. Tegoroczna trasa rajdu obejmuje Gminy Rawicz, Żmigród, Wińsko i Wąsosz. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym poniżej Regulaminie.

Czytaj dalej

powitanie wiosny,rajd pieszy,rajd rowerowy

Powitanie Wiosny 2017

Tegoroczny  rajd pieszo-rowerowy zanotował  rekordową  frekwencję. Na start  przybyło ponad  220 osób, w tym 130 piechurów i ponad 90 rowerzystów. Największą grupę uczestników stanowiły dzieci wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu. W rajdzie wzięły też udział grupy piesze ze szkół w Masłowie, Sarnowie i Zielonej Wsi, 12 osobowa grupa seniorów oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu i I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00