Wpisy otagowane jako ‘stypendia’

stypendia,wręczenie nagród,Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Wręczenie Stypendiów

Wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w dniu 8 grudnia br. Zaproszonych gości powitała Daria Jagła Dyrektor ZSZ. Stypendia nagrodzonym uczniom ze szkół powiatów: gostyńskiego, leszczyńskiego i rawickiego wręczył Tadeusz Waczyński Dyrektor Delegatury w Lesznie oraz Jakub Moryson Wicestarosta Rawicki, którzy w swoich wystąpieniach podkreślili rolę mądrej i ambitnej młodzieży w kształtowaniu rzeczywistości.

Zgromadzeni mieli okazję usłyszeć piosenki w wykonaniu uczennicy Wiktorii Wojtyczki, natomiast o nastrój tego wyjątkowego spotkania zadbali członkowie samorządu. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

fot. ZSZ w Rawiczu

 

Czytaj dalej

inwestycje,nagroda,remonty,stypendia,szkoła,uczniowie

Stypendia i remonty w ZSPT CKU w Bojanowie - 12.2020

Wicestarosta wręczył stypendia w bojanowskiej szkole

W przedświątecznej atmosferze w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie, Wicestarosta Jakub Moryson wręczył Alicji Grębowskiej - Stypendium Starosty Rawickiego, natomiast Erykowi Niemczykowi - Nagrodę Starosty Rawickiego "Być najlepszym". Uczniowie bojanowskiej szkoły zostali nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce.

Czytaj dalej

inwestycje,nagroda,remonty,stypendia,szkoła,uczniowie

Stypendia i remonty w ZSPT CKU w Bojanowie - 12.2020

Wicestarosta wręczył stypendia w bojanowskiej szkole

W przedświątecznej atmosferze w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie, Wicestarosta Jakub Moryson wręczył Alicji Grębowskiej - Stypendium Starosty Rawickiego, natomiast Erykowi Niemczykowi - Nagrodę Starosty Rawickiego ?Być najlepszym?. Uczniowie bojanowskiej szkoły zostali nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce.

Czytaj dalej

klasa patronacka,patronat,stypendia,współpraca

MECHANICY NA PODSUMOWANIU W RAWAGU

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG zorganizowała dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, których objęła patronatem branżowym, spotkanie podsumowujące całoroczną współpracę obu placówek. Młodzież przebywając na terenie zakładu miała możliwość zapoznania się z historią firmy, jej strukturą, funkcjonowaniem, a także poznanli proces wytwarzania elementów pojazdów szynowych i drogowych.

Czytaj dalej

dzien edukacji,dzień edukacji narodowej,nagrody,stypendia,szkoły,ślubowanie,uczniowie

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

W I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu odbyła się uroczystość powiatowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj dalej

programy stypendialne,serwis,stypendia

Programy stypendialne, sprawdź może jest coś dla Ciebie?

Fundacja Dobra Sieć od 8 lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Poprzez serwis www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy.

Czytaj dalej

fundusz,stypendia,telent,zdolni sportowcy

II edycja programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców – Fundusz Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki uruchomił II edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Jest to jeden z niewielu programów tego typu w Polsce. Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00