Wpisy otagowane jako ‘sukces’

mistrzostwa,sport,sukces,wicemistrz

UCZEŃ WICEMISTRZEM KRAJU

W drugiej połowie października w Sosnowcu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Drugie miejsce w tych zawodach zajął Grzegorz Heinze w kategorii 105, Junior do lat 16.

Czytaj dalej

absolwenci,spotkanie,sukces

LOŻA SUKCESU

Pod koniec marca w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie po raz kolejny zorganizowano spotkanie z serii "LOŻA SUKCESU". Tym razem zaproszono absolwentów szkoły - sportowców: Ilonę Pazoła-Szymańską (lekkoatletkę i absolwentkę - rocznik 1989) oraz Maurycego Wawrzyniaka (karatekę i absolwenta - rocznik 1969. Spotkanie prowadzili uczniowie: Sylwester Jaroń i Filip Ostrowski.

Czytaj dalej

absolowent,spotkanie,sukces

Kolejne spotkanie w ramach LOŻY SUKCESU

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie po raz trzeci w tym roku zorganizowano spotkanie z absolwentami. Tym razem w Loży Sukcesu zasiedli: Krzysztof Jachimowski i Jarosław Tarka - absolwenci z lat 1987 i 1988 - a dziś prowadzą dobrze prosperujące firmy związane z rolnictwem.

Czytaj dalej

spotkanie. absolwenci,sukces

„LOŻA SUKCESU”

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie, w listopadzie zorganizowano po raz kolejny spotkanie  z cyklu zapoczątkowanego w ubiegłym roku szkolnym ,,Oni też się tu uczyli...".

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00