Udane starty lekkoatletów ZSZ w Rawiczu!

Sześcioro uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu stanęło na najwyższym stopniu podium podczas Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, rozegranej na stadionie rawickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wśród dziewcząt niepokonane okazały się sprinterki: Kamila Kędzia i Natalia Nowacka. Na medalowych pozycjach znalazły się również: Wiktoria Kędzia, Weronika Plewińska, Wiktoria Niedźwiedź oraz Aleksandra Ratajczak. Sztafeta w składzie: Lidia Kuźnia, Agata Ratajewska, Ewa Specht i Katarzyna Wawrzyniak zajęła 3. miejsce. Drużynę dziewcząt tworzyły również: Katarzyna Biedrowska, Daria Maćkowiak, Ewa Rudyńska, Beata Samól i Weronika Gubańska.

Męska część reprezentacji wypadła jeszcze lepiej. Najwyższe lokaty zajęli: Hubert Balbus, Mariusz Niedźwiedź, Konrad Niwczyk i Mateusz Woziwodzki. Na podium stanęli również: Kamil Mosiek, Arkadiusz Woźniak, Wojciech Tyczyński, Adrian Łukowiak oraz Nikodem Rogal. Sztafeta w składzie: Bartosz Zygmunt, Hubert Balbus, Nikodem Rogal i Bartosz Suchanecki zajęła 2. miejsce. Drużynę chłopców tworzyli również: Michał Gąsiorowski, Artur Stolarek i Jakub Rolek.

W zmaganiach łącznie udział wzięło 108 uczniów z 5 szkół powiatu rawickiego. W klasyfikacji końcowej dziewcząt zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu przed Zespołem Szkół Zawodowych w Rawiczu i Zespołem Szkół w Jutrosinie. Niezwykle wyrównana okazała się rywalizacja męska. Tryumfowało I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, zanim Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu i Zespół Szkół w Jutrosinie. W zmaganiach wystartowały również drużyny z Miejskiej Górki i Bojanowa.

Wszystkim sportowcom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Rpt
Rpt

Tagi:

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00