Umowa na budowę boiska przy I LO podpisana

Zarząd Powiatu Rawickiego podpisał umowę na przebudowę boiska wielofunkcyjnego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu. Przetarg na wykonanie tego zadania, wygrała firma P.H.U. "CHOD - DRÓG" z Krobi, która wyceniła wartość prac na 528.221,72 zł.

Była to jedyna złożona oferta, która spełnia wszystkie warunki udziału w postępowaniu oraz była zgodna z treścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Okres rękojmi i gwarancji ustalono na 5 lat. Uczniowie oraz również mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego kompleksu już z początkiem nowego roku szkolnego. Przypomnijmy, że inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego do piłki ręcznej, siatkówki, tenisa ziemnego i koszykówki, elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci) oraz bieżni lekkoatletycznej i skoku w dal.

- Zgodnie z przyjętymi założeniami, zamierzamy systematycznie rozwijać bazę dydaktyczno-sportową naszych szkół. Działania związane z oświatą są priorytetem zarządu. Osobiście cieszę się również, że I Liceum Ogólnokształcącym będzie pierwszym w Rawiczu miejsce z ogólnodostępnymi urządzeniami siłowni zewnętrznej - mówi Jacek Gwizdek, wicestarosta rawicki.

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00