Wiosenne spotkanie w „Pomocnej Dłoni”

W Domu Kultury w Rawiczu odbyło się wiosenne spotkanie integracyjne członków i sympatyków stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Tradycyjnie już pomoc w zakresie przygotowania i obsługi poczęstunku zapewnili uczniowie – wolontariusze technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Uczniowie roznosili potrawy i napoje, porządkowali stoły, a także pomagali w kuchni.

Opiekun szkolnego wolontariatu Renata Uźniak zaprosiła prezesa Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” Michała Gertchena wraz z przedstawicielem Zarządu na uroczystość pożegnania absolwentów technikum, którzy aktywnie działali na rzecz stowarzyszenia ?Pomocna Dłoń? w latach 2014-2018.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu