Wraz z klubami żużlowymi promujemy bezpieczeństwo wśród dzieci

Starostwo Powiatowe w Rawiczu zawiązało współpracę z Klubami Stainer Unia Kolejarz Rawicz oraz Unia Leszno. Jej pierwszym efektem jest przeprowadzenie w przedszkolach na terenie Powiatu Rawickiego akcji pn. "Byczo-Niedźwiedzie Bezpieczeństwo w Powiecie Rawickim".

Akcję rozpoczęto już kilka sezonów temu na terenie miasta Leszna, wręczając dzieciom m.in. kamizelki odblaskowe. W trakcie trwania obecnej edycji będziemy przedszkolakom wręczać odblaskowe opaski na rękę. Przedsięwzięcie obejmować będzie również spotkania z zawodnikami Unia Kolejarz Rawicz i Unia Leszno, a ich atrakcją będą maskotki obu Klubów. Celem akcji jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych jako uczestników ruchu drogowego.

Do udziału zgłosiło się 18 przedszkoli z terenu powiatu. Spotkania odbywać się będą od 18 do 22 lutego br. Z ramienia Starostwa akcję koordynują Jakub Moryson Wicestarosta i Robert Kozal Kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, natomiast ze strony Klubów Ireneusz Igielski, Karol Białecki i Aneta Nowak.

Fot. archiwum Starostwo Powiatowe w Rawiczu

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00