Wyłoniono zespół na Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

W dniu  25 kwietnia 2017 roku, odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej ds. wyłonienia zespołów uczniowskich - uczestników sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Do projektu pn. SEJMIK MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO organizowanym przez Przewodniczącą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, zgłosiło się pięć reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych: I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych CKU w Bojanowie oraz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie.

Ostatecznie w dniu 25 kwietnia br. swoje projekty zaprezentowały zespoły: Majka Nagła i Julita Krysiak oraz Marika Leciejewska i Klaudia Organistka reprezentujące I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, a także reprezentacja Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych CKU w Bojanowie w składzie: Karol Dzikowski i Filip Ostrowski.

Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Starosty Rawickiego po wysłuchaniu prezentacji wyłoniła zwycięski zespół uczniowski - Karol Dzikowski i Filip Ostrowski. W nagrodę zwycięzcy - uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych CKU w Bojanowie uczestniczyć będą w sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

Fot. Starostwo Powiatowe w Rawiczu

Konkurs (6)
Konkurs (5)
Konkurs (4)
Konkurs (3)
Konkurs (2)
Konkurs (1)

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00