• Strona startowa
  • Aktualności
  • X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja  o Puchar Komendanta Głównego Policji 

X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja  o Puchar Komendanta Głównego Policji 

Rawiccy funkcjonariusze i emeryci z Zakładu Karnego w Rawiczu wzięli udział w X Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a gośćmi honorowymi byli Prezes PZPN Zbigniew Boniek, Andrzej Strejlau, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki oraz żona podkom. Andrzeja Struja.

Turniej odbywał się na dziesięciu obiektach sportowych w Warszawie i wzięły w nim udział 103 drużyny reprezentujące wszystkie służby mundurowe w Polsce oraz goście z 12 krajów europejskich - Hiszpania, Irlandia Płn., Mołdawia, Ukraina, Litwa, Rosja, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Grecja, Rumunia, Łotwa, Serbia.                                              

Drużyna reprezentująca OISW w Poznaniu trafiła do grupy J (tzw. ?grupą śmierci?) składającej się z 11 zespołów w tym Rosja, Ukraina oraz Bośnia i Hercegowina. Rozgrywki grupowe poznańska drużyna ukończyła na 4 pozycji wygrywając 7 meczy, jeden remisując i ponosząc dwie minimalne porażki. W 1/8 finału udało się pokonać reprezentację 8 Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego. Kolejnym przeciwnikiem w 1/4 finału była ponownie reprezentacja Ukrainy IPA Lviv. Niestety po bardzo dramatycznym meczu reprezentacja poznańska przegrała 1-0 tracąc bramkę na niecałe 2 minuty przed końcem spotkania. Jak się później okazało drużyna ukraińska została zwycięzcą turnieju.

Fot. przekazane przez ZK w Rawiczu

Oznor
Cof
Ozedf
Dav
Cof
Ptr
Cof

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00