Zapraszamy na rawicką Noc Zawodowców

Noc Zawodowców to pierwsza tego typu inicjatywą w Polsce, której celem jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego. Wyzwania, jakie obecnie stawia przed młodymi ludźmi rynek pracy są ogromne. Jednym z nich jest wybór dobrej szkoły ? od tego wyboru zależy zaplanowanie swojej przyszłości zawodowej.

By ułatwić młodym ludziom wybór szkoły -Powiat Rawicki przyłączył się do organizacji drugiej edycji NOCY ZAWODOWCÓW. W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu 4 października br. swoją ofertę edukacyjną zaprezentują uczniowie tej szkoły. W sposób teoretyczny jak również praktyczny pokażą jak uczą się takich zawodów jak m.in.: kucharz, cukiernik, piekarz, stolarz, mechanik samochodowy, logistyk, , budowlaniec, fryzjer czy handlowiec, itp.

Na zwiedzających czeka też wiele atrakcji: konkursy, strefa doradztwa zawodowego, stoiska praktycznej nauki zwodu oraz stoiska pracodawców. NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0 to świetna okazja do spotkania i rozmowy zarówno z nauczycielami, uczniami kształcącymi się w różnych zawodach oraz z pracodawcami.

szczególnie serdecznie zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, a także ich rodziców, którzy stają przed dylematem wyboru dalszej ścieżki edukacji. NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0 ma za zadanie pokazać, że szkoła, która daje zawód, to dobry wybór, bo daje szerokie perspektywy na dalszą karierę zawodową.

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00