Zawodnicy KS SPARTA Miejska Górka na Międzynarodowym Turnieju na Węgrzech

Zawodnicy KS SPARTA Miejska Górka przebywają na Węgrzech, gdzie trwa  Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej. Mecze odbywają się w Siofok, oddalonym o kilkanaście kilometrów od Balatonelle.

Miejskogóreccy trampkarze, w tym także drużyna Młodzików prowadzona przez trenera Piotra Staniszewskiego,  grają w grupie z drużynami z Polski, Sloweni, Czech oraz Wegier. W turnieju biorą udział zespoły z 9 krajów, w tym z USA. W ciągu dnia drużyna rozgrywa dwa mecze, później może korzystać np. z uroków jeziora Balaton.

Zawodnicy KS SPARTA Miejska Górka wyjeżdżając na Międzynarodowy Turniej na Węgry zabrali ze sobą m.in. materiały i gadżety promocyjne Powiatu Rawickiego. Mamy nadzieję, że pomogą one w nawiązaniu kontaktów. Życzymy osiągnięcia jak najlepszych wyników podczas Turnieju.

Fot. Bartosz Kaczmarek, Piotr Staniszewski

Tagi: , , ,