„Dzień Nauczyciela na wesoło”

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty, wypada co roku 14 października i potocznie nazywany jest Dniem Nauczyciela. W tym roku powiatowe obchody tego święta zorganizowano w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu, gdzie zaproszonych gości powitała Marta Rzepecka, Dyrektor.

W krótkim przemówieniu podkreśliła, że Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji życzyła współpracownikom, aby nigdy nie zapominali o najważniejszym ogniwie edukacji - uczniu. Przemówienie zakończyła dedykując wszystkim  zebranym utwór zespołu "Pink Floyd". Następnie okolicznościowe przemówienie wygłosił Adam Sperzyński Starosta Rawicki.

Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród Zarządu Powiatu Rawickiego, ślubowania i wręczenia aktu nadania nauczycielom stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz wręczenia listów gratulacyjnych nauczycielom, którzy uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Stypendia specjalne oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe odebrali  uczniowie ze szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Rawicki. Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu również wręczyła dyplomy i nagrody wyróżnionym pracownikom.  Ostatnim punktem części oficjalnej było pasowanie nowych uczniów, którego dokonała wicedyrektor Małgorzata Zawadzińska- Kowalczuk. Uroczystość zakończyła się programem artystycznym w wykonaniu młodzieży. Był to montaż liryczno-muzyczny "Dzień Nauczyciela na wesoło".

Fot. Starostwo Powiatowe w Rawiczu

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00