Gminny Konkurs „Rawicka Palma Wielkanocna”

Muzeum Ziemi Rawickiej organizuje gminny konkurs na "Rawicką Palmę Wielkanocną", którego celem jest popularyzowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych, przekaz wartości i tradycji ludowych, rozwijanie zdolności manualnych oraz integracja społeczności lokalnej.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli, członków lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, podopiecznych ośrodków pomocy społecznej z terenu Gminy Rawicz.

Zadaniem uczestników jest wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej. Zainteresowani proszeni są o składanie kart zgłoszenia ze zgodami do dnia 1 kwietnia w biurze Muzeum (ratusz, Rynek 1), prezentacja palm odbędzie się w trakcie Rawickiego Jarmarku Wielkanocnego 5 kwietnia o godz. 13.00 w parku przy Domu Kultury w Rawiczu.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Rawickiej, współorganizatorzy to: Gmina Rawicz, Dom Kultury w Rawiczu, Parafia pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Rawiczu.
 
Załączamy regulamin konkursu oraz obowiązek informacyjny z niezbędnymi zgodami.
Klauzula informacyjna
 

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00