I Pikniku Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych-KGW Woszczkowo

KGW Woszczkowo reprezentowało Powiat Rawicki

Koło Gospodyń Wiejskich z Woszczkowa zajęło 1 miejsce w etapie powiatowym Konkursu Kulinarnego "Skarby wielkopolskiej spiżarni" i dzięki temu mogło reprezentować Powiat Rawicki na szczeblu wojewódzkim, podczas I Pikniku Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych. Organizatorem konkursu był Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR.

W trakcie konkursu Panie z KGW zaprezentowały potrawę  słodko-kwaśną, tj. ogórek z papryką. Dodatkowo na powiatowym stoisku można było skosztować doskonałych przysmaków z których słynie nasz powiat tj. ciasta i powidła własnego wyrobu, pajda chleba cebulowego ze smalcem i ogórkiem, kiełbasa słoikowa i pasztetowa, kompot z bani (dyni). Odwiedzający stoisko byli zachwyceni potrawami i aromatycznymi smakołykami. Jak zwykle reprezentanci powiatu stanęli na wysokości zadania.

Uczestnictwo w konkursie Pań z KGW Woszczkowo było możliwe dzięki wsparciu finansowemu ze strony Powiatu Rawickiego, Biura Powiatowego ARiMR-u Miejska Górka oraz udostępnieniu autokaru przez Urząd Miejski z Miejskiej Górki.

Fot. KGW Woszczkowo

I Pikniku Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych-KGW Woszczkowo

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00