• Strona startowa
  • Aktualności
  • Konsultacje społeczne Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku – Strategia Wielkopolska 2030

Konsultacje społeczne Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku – Strategia Wielkopolska 2030

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Województwa Wielkopolskiego do 2030 roku - Strategia Wielkopolska 2030.

Projekt Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku (6.8 MB)

Strategia będzie przedstawiała główne wyzwania stojące przed regionem, ale także wskazywała cele, działania oraz narzędzia ich realizacji. Dokument posłuży do przygotowania regionu m.in. do kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Dlatego najistotniejszą zasadą opracowania Strategii Wielkopolska 2030 jest dialog i zapewnienie w nim udziału jak najszerszego grona Wielkopolan.  Aktywny udział w konsultacjach to doskonała okazja do wyrażenia opinii, uwag czy wskazówek na temat kształtu tego dokumentu.

Konsultacje społeczne w województwie trwać będą w okresie od 18 września do 22 października br. i zostaną przeprowadzone w formie - zbierania uwag i opinii:

- za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego www.umww.pl/strategia-rozwoju. Formularz w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.

- drogą elektroniczną na adres: strategia2030@umww.pl. Formularz dostępny do pobrania tutaj

- drogą korespondencyjną na adres: Departament Polityki Regionalnej, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań,

- osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (zapraszamy do rozmowy na temat Strategii do Departamentu Polityki Regionalnej).

Fot. Powiat Rawicki 

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00