Sala w Małym Dworku

METAMORFOZA SALI W „MAŁYM DWORKU”

Opublikowano 24 marca 2023, 10:32
W dniach 7 i 9 marca br. miał miejsce remont sali wypoczynkowej dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Mały Dworek” w Łaszczynie. Z kolei w dn. 23.03.2023 r. uroczyście podsumowano remont. W wydarzeniu wziął udział Adam Sperzyński Starosta Rawicki.

Jak przekazuje Pani Małgorzata Pospiech, dyrektor „Małego Dworku”, środki uzyskano z „Fundacji Castorama”. O dotację z Fundacji Castorama mogło się starać tylko stowarzyszenie, dlatego projekt prac remontowych wraz z wyposażeniem sali oraz cyklinowaniem podłogi został napisany przez członkinię Stowarzyszenia ?Gramy dla?? w Górze Panią Edytę Zamelską, która jednocześnie jest wolontariuszką Fundacji Stantander Bank Polska. Projekt skierowano do Fundacji Castorama i zostały przydzielone środki na ten cel – blisko 30 tysięcy zł. W pracach remontowych udział wzięli Wolontariusze z Fundacji Castorama, Fundacji Santander Bank Polska oraz strażacy zawodowi z Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

fot. POW „Mały Dworek”, Powiat Rawicki