Licealiada 2022/2023

MISTRZOSTWA POWIATU RAWICKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – LICEALIADA 2022/2023

W dniu 18 października 2022r. na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Organizatorami tegorocznych zawodów dla wszystkich typów szkół byli nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Do Mistrzostw Licealiady przystąpiły 4 szkoły z powiatu: Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, Zespołu Szkół w Jutrosinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie. Drużynowe biegi przełajowe rozgrywane były w składach 6-cio osobowych. Biegi były bardzo wyrównane i na wysokim poziomie sportowym. Do ostatnich metrów ważyły się losy awansu do finału Mistrzostw Wielkopolski.

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu reprezentowali:

skład dziewcząt: Klaudia Andrzejak, Wiktoria Wielebska, Olga Chorostkowska, Anna Dziubałka, Emilia Jaróżek, Wiktoria Neumann  (rezerwa Zofia Domaniecka),

skład chłopców: Gniewko Świergocki, Norbert Woźniak, Kacper Godyla, Kacper Krzyżosiak, Błażej Idziak, Bartosz Skrzypczak (rezerwa Jędrzej Dziewięcki, Filip Zawarty) oraz nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Kapała.

fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Licealiada

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00