Napisz sprawozdanie i zdobądź Pegaza!

Do 30 czerwca 2016r. można wysyłać sprawozdania z akcji "Zbieraj makulaturę, ratuj konie" w ramach programu Święto Drzewa. Na zwycięzców czekają Pegazy, a dla wszystkich uczestników dyplomy.

W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe, nadleśnictwa, samorządy, instytucje, firmy a także osoby prywatne. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie przez uczestników sprawozdania z przeprowadzonych działań na formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: swietodrzewa@klubgaja.pl lub na adres pocztowy: Klub Gaja, ul. Wyzwolenia 40, 43-365 Wilkowice ( najlepiej nagrane na płytę CD).

Zwycięzcy konkursu otrzymają statuetki Pegaza - pierwszego konia uratowanego przez Klub Gaja z transportu na rzeź. Pieniądze z akcji ?Zbieraj makulaturę, ratuj konie? Klub Gaja przeznacza na interwencje, leczenie, pomoc dla uratowanych przez Klub Gaja koni. Uratowane zwierzęta trafiają do stowarzyszeń i fundacji zajmujących się hipoterapią, do gospodarstw oraz stajni, gdzie mają zapewnione dobre warunki i dożywotnią opiekę.

Więcej informacji: http://swietodrzewa.pl/?page_id=234

Na zdjęciach zbiórka makulatury w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi oraz Drumla, klacz uratowana przez Klub Gaja podczas zajęć z hipoterapii w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. Fot. Archiwum Klubu Gaja.

Drumla Makulatura_2015 ZSOiT_Czeladz

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00