nazwa wydarzenia NOC zawodowców, termin i godzina

UWAGA! 7, 8-klasiści już za tydzień NOC ZAWODOWCÓW – Edycja 3.0 tym razem online

Serdecznie zapraszamy 2 października 2020 r. na "Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0", która odbędzie pod hasłem WIELOPOLSKA W SIECI ZAWODÓW. Swoim zasięgiem obejmuje również Powiat Rawicki. Impreza adresowana jest głównie do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dające możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. 

Wyzwania, jakie obecnie stawia przed młodymi ludźmi rynek pracy są ogromne. Jednym z nich jest wybór dobrego zawodu, dlatego by ułatwić młodym ludziom jego wybór Powiat Rawicki po raz kolejny przyłączył się do organizacji już trzeciej edycji "Nocy Zawodowców 2020 Edycja 3.0".

W tym roku nie będzie możliwości spotkania się w murach szkolnych. Tym razem całe przedsięwzięcie zostało przeniesione do sieci i będzie się odbywać poprzez stronę internetową www.noczawodowcow.pl o godz. 17:00. Aby przenieść się do oferty Powiatu Rawickiego wybieramy: subregion leszczyński i przenosimy się na www.cwrkdiz.leszno.pl. Będzie tam można znaleźć między innymi ofertę szkół ponadpodstawowych z całego subregionu, ofertę okolicznych rzemieślników i firm, które w formie filmów zaprezentują konkretne zawody, skonsultować się z doradcą zawodowym, a także wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję:

1. Konkurs dla uczniów klas VII i VIII z wiedzy o zawodach, który wyłoni 10 laureatów z każdego powiatu i miasta Leszna. Uczniowie, którzy najszybciej odpowiedzą na pytania konkursowe otrzymają nagrody indywidualne.

http://cwrkdiz.leszno.pl/images/2020/NOC_ZAWODOWCOW/Konkursy/regulamin_konkursu_-_UCZNIOWIE.pdf

2. Konkurs dla rodziców uczniów klas VI/ i VIII, którzy mogą wygrać nagrody dla klasy, do której uczęszcza ich dziecko. Będą nimi: szkolenie z zakresu przedsiębiorczości oraz nagrody rzeczowe dla każdego ucznia.

http://cwrkdiz.leszno.pl/images/2020/NOC_ZAWODOWCOW/Konkursy/regulamin_konkursu_-_RODZICE.pdf

3. Wychowawcy klas, które wykażą się największą frekwencją otrzymają nagrodę w postaci VOUCHERA na wybrane szkolenie z pakietu organizowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

W celu rejestracji na wydarzenie należy skorzystać z poniższych formularzy (pamiętajmy, że rodzice zapisują swoje dzieci)

1. Rejestracja na NOC ZAWODOWCÓW 2020 Edycja 3.0. wersja dla rodziców/opiekunów prawnych: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSek-cdEmLvxLrU-wnt-pk2txh2lqpq-wWck9VUUQCd2UbMxig/viewform?usp=sf_link

2. Rejestracja na NOC ZAWODOWCÓW 2020 EDYCJA 3.0 - wersja dla nauczycieli/wychowawców/doradców zawodowych i przedsiębiorców

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScltNnc9Nqr1sQac47AFL04_qDTneMBlKmeIB6a50O2ZmODJg/viewform?usp=sf_link

3. Zapisy na konsultacje online do doradców zawodowych:

http://cwrkdiz.leszno.pl/informator/noc-zawodowcow/373-doradztwo-zawodowe.html

 
 
 

Tagi: , , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00