Od 1 września Zespołem Szkół Przyrodniczo-Technicznych pokieruje Beata Nowak  

W związku z rozwiązaniem stosunku pracy przez p.o. Dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie Agatę Kubiak i podjęcia pracy jako Wicedyrektor ds. kształcenia praktycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, od dnia 1 września br. Beata Nowak będzie pełniła obowiązki Dyrektora w Bojanowie. Zarząd Powiatu Rawickiego powierzył Jej obowiązki do dnia 31 sierpnia 2021 roku.

Nowa Pani Dyrektor jest nauczycielem dyplomowanym z 27 - letnim stażem pracy w oświacie. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła studia magisterskie z rolnictwa, a także studia podyplomowe z informatyki. Dodatkowo jest egzaminatorem w zakresie kwalifikacji zawodowych w wyodrębnionych zawodach technik informatyk i technik rolnik.

Beata Nowak od 27 lat pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół  Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie (dawniej Zespół Szkół Rolniczych) ucząc przedmiotów zawodowych rolniczych i informatycznych. Posiada rozległą wiedzę dotyczącą przepisów prawa oświatowego niezbędnego podczas pełnienia obowiązków dyrektora szkoły. Jest osobą pracowitą i sumienną. Łatwo nawiązuje kontakty z uczniami, rodzicami oraz współpracownikami. Potrafi kreatywnie pracować w zespole, a także chętnie uczestniczy w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Nowej Pani Dyrektor życzymy wszystkiego najlepszego.

Fot. Powiat Rawicki

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00