Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod przewodnictwem Starosty Rawickiego Adama Sperzyńskiego odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego.

Uczestników zapoznano z rocznym sprawozdaniem z działalności Komendanta Powiatowego Policji, informacją o stanie porządku i bezpieczeństwa w Powiecie Rawickim, informacją z działalności Prokuratury Rejonowej w Rawiczu, a także ze sprawozdaniem z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za 2018 r. oraz wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej.

Członkom Komisji została zaprezentowana walizka edukacyjna zakupiona ze środków Starostwa Powiatowego w Rawiczu. Posługują się nią policjanci na spotkaniach z rodzicami uczniów szkół w Powiecie Rawickim. Zawiera ona przedmioty, jakimi posługują się osoby zażywające środki psychoaktywne oraz atrapy różnych rodzajów narkotyków. Rodzice biorący udział w takich spotkaniach mogą zobaczyć, jakie narkotyki są dostępne na polskim rynku narkotykowym i na jakie substancje lub opakowania zwrócić uwagę w pokoju lub odzieży dziecka.

Fot. Starostwo Powiatowe w Rawiczu

IMAG2655
IMAG2657
IMAG2663
IMAG2667
IMAG2669

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00