zdjęcie: budenek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu i napis: Przetarg na przebudowę budynku dydaktycznego i zaplecza sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. jana Pawła II w Rawiczu

Przetarg na przebudowę budynku dydaktycznego i zaplecza sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Rawiczu

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu ogłosiło przetarg na przebudowę budynku dydaktycznego i zaplecza sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Rawiczu.

Termin składania ofert: 15 październik 2020 r., godz. 10:00 

Przedmiotowe zadanie zostało podzielone na dwie części:

  1. Część I - "Przebudowa wejścia do piwnicy elewacji zachodniej wraz z montażem platformy przyschodowej do transportu osób niepełnosprawnych, w ramach projektu: ?Rozbudowa i przebudowa budynku dydaktycznego obejmująca rozbudowę i przebudowę piwnicy, zmianę sposobu użytkowania części piwnicy na pomieszczenie do spożywania posiłków (jadalnię) wraz z odwodnieniem terenu oraz awaryjną instalacją elektryczną w szkole i Sali Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Rawiczu".
  2. Część II - "Przebudowa sanitariatu dla niepełnosprawnych w ramach projektu ?Przebudowa zaplecza Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Rawiczu".

Szczegółowe informacje: https://www.ogloszenia.propublico.pl/OgloszeniaSzczegoly.aspx?id=50466

 

 

 

 

Tagi: , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00