Przyszli elektrycy z wizytą w firmie LEGRAND Polska

Młodzież ucząca się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu o specjalności technik elektryk odwiedzili firmę LEGRAND Polska z Ząbkowic Śląskich, zajmującą się produkcją łączników niskiego napięcia, kanałów elektroinstalacyjnych, listew i rozdzielnic.

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ich ofercie handlowej znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. W Polsce produkty dostępne są za pośrednictwem sieci hurtowni elektrycznych oraz supermarketów.

Podczas wizyty uczniowie poznali za pomocą prezentacji, historię zakładu oraz produkty firmy LEGRAND. Uczniowie prześledzili także cały cykl produkcyjny m.in. wyłączników nadmiarowo-prądowych typu S oraz wyłączników silnikowych. Wyjazd wzbogacił wiedzę teoretyczną uczniów o aspekt praktyczny.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

 

Tagi: , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00