Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych – Generator eNGO

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Rawickiego na szkolenie, które odbędzie się dnia 3 grudnia w Starostwie Powiatowym w Rawiczu (sala narad nr 18) w godzinach od 14:00 do 15:30. Podczas szkolenia zostanie zaprezentowany generator eNGO.

eNGO.org.pl to publiczna webaplikacja - program uruchamiany i funkcjonujący w przeglądarce internetowej. Została stworzona z myślą o organach administracji publicznej (głównie samorządach) oraz organizacjach pozarządowych, które współpracują w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. eNGO.org.pl daje możliwość niemal pełnej cyfryzacji procedur realizowanych w ramach otwartych konkursów ofert. W największym skrócie można powiedzieć, że eNGO.org.pl to generator ofert na realizację zadań publicznych przedkładanych organom administracji przez organizacje pożytku publicznego.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 28 listopada 2019 r. - drogą elektroniczną na adres skrzynki e mail: a.waresiak@powiatrawicki.pl

Tagi: , , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00